AS01506MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP11-WP-R
DigiKeys varenummer
668-1609-ND
Producenter
Producentens varenummer
AS01506MS-SP11-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Ohms Modtager Højttalere 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Top Rektangulær
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AS01506MS-SP11-WP-R Modeller
Kategori
Effektivitet - Type
Følsomhed
Producenter
PUI Audio, Inc.
Effekt - Nominel
700 mW
Serie
Effekt - Maks.
1 W
Emballage
Bakke
Portplacering
Top
Varestatus
Aktiv
Form
Rektangulær
Teknologi
Magnetisk
Materiale - Kegle
Polyimid (PI)
Type
Modtager
Materiale - Magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
600 Hz ~ 20 kHz
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Frekvens - Selvresonans
600Hz
Terminering
Loddepuder
Impedans
6 Ohms
Størrelse/dimension
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Effektivitet - dBA
92
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)