AB1270A-LW100
DigiKeys varenummer
668-AB1270A-LW100-ND
Producenter
Producentens varenummer
AB1270A-LW100
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 7KHZ 12MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 kHz Standard Summerelementer 30V p-p 0,472" diam. (12,00mm) 600 Ohms
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AB1270A-LW100 Modeller
Kategori
Type
Standard
Producenter
PUI Audio, Inc.
Impedans
600 Ohms
Emballage
Pose
Kapacitans @ frekvens
15000pF @ 100Hz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Frekvens
7 kHz
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Spænding - Input (maks.)
30V p-p