C6351A.18.10
DigiKeys varenummer
C6351A.18.10-ND
Producenter
Producentens varenummer
C6351A.18.10
Beskrivelse
CABLE 2COND 20AWG GRAY 500'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Leder Multi-leder Kabel Grå 20 AWG 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,192" (4,88mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Forældet
Kappefarve
Grå
Kabeltype
Spænding
300 V
Antal ledere
2
Driftstemperatur
-20°C – 80°C
Trådtykkelse
Brug
Kommunikation, Styring
Ledertråd
7/28
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0250" (0,635mm)