853-87-038-30-002101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Preci-Dip
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Preci-Dip
På lager: 0
38 Positioner Fatning Stikforbindelse 0,050" (1,27mm) Overflademontering Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DigiKeys varenummer
853-87-038-30-002101-ND
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
CONN SOCKET 38POS 0.05 GOLD SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
853-87-038-30-002101 Modeller
Kategori
Terminering
Mfr
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Varestatus
Aktiv
Isoleringsfarve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringshøjde
0,203" (5,16mm)
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Kort til kort
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
1A
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polycyclohexylendimethylenterephthalat (PCT), Polyester, Glasfyldt
Antal rækker
2
Kontaktudformning
Cirkulær
Rækkeafstand - kobling
0,100" (2,54mm)