851-87-002-40-252101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Preci-Dip
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Preci-Dip
På lager: 0
Datablad
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
2 Positioner Fatning Stikforbindelse 0,050" (1,27mm) Overflademontering, Retvinklet Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DigiKeys varenummer
851-87-002-40-252101-ND
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
CONN SOCKET 2P 0.05 GOLD SMD R/A
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
851-87-002-40-252101 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Emballage
Bulk
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,087" (2,20mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
1A