851-83-016-30-001101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Preci-Dip
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Preci-Dip
På lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
Datablad
16 Positioner Fatning Stikforbindelse 0,050" (1,27mm) Overflademontering Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DigiKeys varenummer
851-83-016-30-001101-ND
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
CONN SOCKET 16POS 0.05 GOLD SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
29,5µin (0,75µm)
Emballage
Bulk
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,203" (5,16mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
1A