802-V3-050-30-001101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Amphenol CS (FCI)
På lager: 744
Amphenol CS (FCI)
På lager: 735
Sullins Connector Solutions
Tilslutnings-header Overflademontering 50 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
802-V3-050-30-001101
DigiKeys varenummer
802-V3-050-30-001101-ND
Producenter
Producentens varenummer
802-V3-050-30-001101
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 50POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Kontaktlængde - Kobling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,110" (2,79mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Spændingsklassifikation
150VDC