802-V3-034-10-193101
DigiKeys varenummer
802-V3-034-10-193101-ND
Producenter
Producentens varenummer
802-V3-034-10-193101
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 34 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,118" (3,00mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,140" (3,56mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
1,093" (27,75mm)
Isoleringshøjde
0,835" (21,21mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
150VDC