Billede for 802-V3-014-30-001191 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
802-V3-014-30-001191
DigiKeys varenummer
802-V3-014-30-001191-ND
Producenter
Producentens varenummer
802-V3-014-30-001191
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 14 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,110" (2,79mm)
2
Funktioner
Pick and Place
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
150VDC