802-V3-010-30-001101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Similar
Molex
På lager: 0
Datablad
Sullins Connector Solutions
Samtec Inc.
På lager: 23
Tilslutnings-header Overflademontering 10 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
802-V3-010-30-001101
DigiKeys varenummer
802-V3-010-30-001101-ND
Producenter
Producentens varenummer
802-V3-010-30-001101
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,110" (2,79mm)
Emballage
Bulk
Kontaktudformning
Cirkulær
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Stikforbindelse type
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
29,5µin (0,75µm)
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Stift
Tin
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Messing
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Polycyclohexylendimethylenterephthalat (PCT), Polyester, Glasfyldt
Antal rækker
2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rækkeafstand - kobling
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Sort
Type
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kappe
Uafskærmet
Spændingsklassifikation
150VDC