800-V3-048-20-001101
DigiKeys varenummer
800-V3-048-20-001101-ND
Producenter
Producentens varenummer
800-V3-048-20-001101
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 48POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 48 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
800-V3-048-20-001101 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,195" (4,95mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,126" (3,20mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
150VDC