800-V3-026-40-001101
DigiKeys varenummer
800-V3-026-40-001101-ND
Producenter
Producentens varenummer
800-V3-026-40-001101
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 26POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering, Retvinklet 26 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
150VDC