Billede for 800-V3-005-40-001191 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
800-V3-005-40-001191
DigiKeys varenummer
800-V3-005-40-001191-ND
Producenter
Producentens varenummer
800-V3-005-40-001191
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 5POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering, Retvinklet 5 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,191" (4,85mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
150VDC