356-V3-134-00-014101
DigiKeys varenummer
356-V3-134-00-014101-ND
Producenter
Producentens varenummer
356-V3-134-00-014101
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 34 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,141" (3,60mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,110" (2,79mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,378" (9,60mm)
Isoleringshøjde
0,116" (2,95mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Spændingsklassifikation
150VDC