22N28-213E.286
DigiKeys varenummer
403-1078-ND
Producenter
Producentens varenummer
22N28-213E.286
Beskrivelse
STANDARD MOTOR 10000 RPM 9V
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Børstet DC-motor Standard 10000RPM 3,8W 9VDC
Kategori
Moment - Nominel (oz-in/mNm)
1,062 / 7,5
Producenter
Portescap
Effekt - Nominel
3,8W
Serie
Størrelse/dimension
Rund - 0,866" diam. (22,00mm)
Emballage
Bakke
Diameter - Aksel
0,059" (1,50mm)
Varestatus
Aktiv
Længde - Aksel og leje
0,295" (7,50mm)
Type
DC-motor
Monteringshuls afstand
0,472" (12,00mm)
Funktion
Standard
Termineringsudformning
Loddeflig
Motortype
Børstet
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Spænding - Nominel
9VDC