PSC15R-075-R
DigiKeys varenummer
993-PSC15R-075-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSC15R-075-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Detaljeret beskrivelse
7,5V 15 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,82" L x 1,77" B x 1,30" H (71,7mm x 45,0mm x 33,0mm)
Spænding - Output
7,5V
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus
Strøm - Output (maks.)
2A
Vægt
0,333lb (151,05g)
Effekt (Watt)
15 W