PSAA30R-120-R-CR1
DigiKeys varenummer
993-1383-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSAA30R-120-R-CR1
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 30 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Indgangsstik
Flere klinger
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Størrelse/dimension
3,26" L x 2,17" B x 1,54" H (82,7mm x 55,0mm x 39,1mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
AS/NZS, cULus, IEC
Spænding - Output
12V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
2,5A
Vægt
0,331lb (150,14g)
Effekt (Watt)
30 W
Grundlæggende varenummer
Effektforbrug uden belastning
300mW (maks.)