PSA15R-150P6-R
DigiKeys varenummer
993-PSA15R-150P6-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSA15R-150P6-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15V 15 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Producenter
Phihong USA
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,82" L x 1,97" B x 1,31" H (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Spænding - Output
15V
Godkendelsesagentur
CE, C-Tick, cULus, GS
Strøm - Output (maks.)
1A
Vægt
0,333lb (151,05g)
Effekt (Watt)
15 W