POE45-120 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Phihong USA
På lager: 117
Datablad
12V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Splitter 10/100/1000Mbps datahastighed
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
POE45-120
DigiKeys varenummer
993-1089-ND
Producenter
Producentens varenummer
POE45-120
Beskrivelse
POE SPLITTER 12V 45W DESKTOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Datahastighed
10/100/1000Mbps
Producenter
Phihong USA
Funktioner
OCP, OVP
Serie
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Emballage
Boks
Effektivitet
83%
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Stationær
Type
Splitter
Størrelse/dimension
6,45" L x 3,35" B x 1,42" H (163,8mm x 85,0mm x 36,0mm)
Spænding - Input
47 – 57V
Godkendelsesagentur
CE
Antal porte
1
Indgangsstik
RJ45 (data, strøm)
Spænding - Output
12V
Udgangsstik
2,1mm stik (strøm), RJ45 (data)
Strøm - Output
3.75 A
Vægt
0,441lb (200,03g)
Effekt (Watt) - Pr. port
45W