AA20R-480A-R
DigiKeys varenummer
993-AA20R-480A-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
AA20R-480A-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48V 20 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
58mW (maks.)
Producenter
Phihong USA
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,85" L x 2,00" B x 1,31" H (72,5mm x 50,8mm x 33,3mm)
Spænding - Output
48V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, RCM
Strøm - Output (maks.)
420mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
20 W