Billede for UB2000-30GM-H3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
UB2000-30GM-H3
DigiKeys varenummer
2046-UB2000-30GM-H3-ND
Producenter
Producentens varenummer
UB2000-30GM-H3
Beskrivelse
ULTRASONIC
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ultrasonisk Nærhedssensor 3,150" – 78,740" (80mm – 2000mm) IP67 Cylinder, Gevindskåret - M30
Kategori
Materiale - Krop
Forniklet messing, Polybutylen-terephthalat (PBT)
Producenter
Pepperl+Fuchs, Inc.
Spænding - Forsyning
10V – 30V
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Kabel
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Sensortype
Ultrasonisk
IP (Ingress Protection)
IP67
Registreringsafstand
3,150" – 78,740" (80mm – 2000mm)