PE3W12610/HS-12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
L-com
L-com
Kabelmontering koaksial N-type til N-type LMR 195 12,00" (304,80mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PE3W12610/HS-12
DigiKeys varenummer
6099-PE3W12610/HS-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
PE3W12610/HS-12
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Pasternack
Længde
12,00" (304,80mm)
Emballage
Detailpakke
Kabeltype
LMR 195
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
N-type til N-type
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
5.8 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
N-type stik (han)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C