PE3C8814/BR-120 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Kabelmontering koaksial BNC til HD-BNC Belden 1694A 120,0" (3,0m) 10,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PE3C8814/BR-120
DigiKeys varenummer
6099-PE3C8814/BR-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
PE3C8814/BR-120
Detaljeret beskrivelse
Længde
120,0" (3,0m) 10,0'
Kabeltype
Belden 1694A
Kabel-impedans
75 Ohms
Tilslutnings-impedans
75 Ohms
Generel impedans
75 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Brun
Driftstemperatur
-20°C – 75°C