PE3C8742/BL-120 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
L-com
På lager: 0
Datablad
Pasternack
Kabelmontering koaksial BNC til HD-BNC Belden 4694R 120,0" (3,0m) 10,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PE3C8742/BL-120
DigiKeys varenummer
6099-PE3C8742/BL-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
PE3C8742/BL-120
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO HD-BNC 10'
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Pasternack
Længde
120,0" (3,0m) 10,0'
Emballage
Bulk
Kabeltype
Belden 4694R
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
75 Ohms
Type
BNC til HD-BNC
Tilslutnings-impedans
75 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Generel impedans
75 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
12 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Blå
2. stikforbindelse
HD-BNC-stik (han)
Driftstemperatur
-30°C – 75°C