CMT-ST-108-0500
DigiKeys varenummer
1944-CMT-ST-108-0500-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMT-ST-108-0500
Beskrivelse
RF EMI SHLDING TAPE 98.75MX0.5"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Afskærmningstape CHO-MASK® II Fortinnet kobberfolie Akryl, Ledende 0,500" (12,70mm) X 323,983' (98,75m) X 0,003" (0,08mm)
Kategori
Bredde
0,500" (12,70mm)
Producenter
Parker Chomerics
Tykkelse - Samlet
0,003" (0,08mm)
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 82°C