CMT-HT1-108-0430
DigiKeys varenummer
1944-CMT-HT1-108-0430-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMT-HT1-108-0430
Beskrivelse
RF EMI ABSORB TAPE 98.75MX0.43"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Absorberende tape CHO-MASK® II Fortinnet kobberfolie Akryl, Ledende 0,430" (10,92mm) X 323,983' (98,75m) X 0,003" (0,08mm)
Kategori
Bredde
0,430" (10,92mm)
Producenter
Parker Chomerics
Tykkelse - Samlet
0,003" (0,08mm)
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 82°C