BZX84C16-AU_R1_000A1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panjit International Inc.
På lager: 1.636
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panjit International Inc.
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 16 V 410 mW ±5% Overflademontering SOT-23
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX84C16-AU_R1_000A1
DigiKeys varenummer
3757-BZX84C16-AU_R1_000A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
3757-BZX84C16-AU_R1_000A1CT-ND - Afskåret tape (CT)
3757-BZX84C16-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX84C16-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 16V 410MW SOT23
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 11.2 V
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
SOT-23
Effekt - Maks.
410 mW
Grundlæggende varenummer
Impedans (maks.) (Zzt)
40 Ohms