BZX84B4V7-AU_R1_000A1
DigiKeys varenummer
3757-BZX84B4V7-AU_R1_000A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
3757-BZX84B4V7-AU_R1_000A1CT-ND - Afskåret tape (CT)
3757-BZX84B4V7-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX84B4V7-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.7V 410MW SOT23
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 4.7 V 410 mW ±1,91% Overflademontering SOT-23
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
3 µA @ 2 V
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Tolerance
±1,91%
Pakke/hus
Effekt - Maks.
410 mW
Leverandørs enhedspakning
SOT-23
Impedans (maks.) (Zzt)
80 Ohms