BZX584C3V3-AU_R1_000A1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panjit International Inc.
På lager: 9.007
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
Dioder – Zener 3.3 V 200 mW ±5% Overflademontering SOD-523
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX584C3V3-AU_R1_000A1
DigiKeys varenummer
3757-BZX584C3V3-AU_R1_000A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZX584C3V3-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - Zener (Nom) (Vz)
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±5%
Pakke/hus
Effekt - Maks.
200 mW
Leverandørs enhedspakning
SOD-523
Impedans (maks.) (Zzt)
95 Ohms