1.5SMC75A-AU_R1_000A1
DigiKeys varenummer
3757-1.5SMC75A-AU_R1_000A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC75A-AU_R1_000A1
Beskrivelse
TVS DIODE 64.1VWM 103V DO214AB
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
103V Klemme 14,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
64,1V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
71,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
103V