SE25PFR-TR0
DigiKeys varenummer
298-14068-ND
Producenter
Producentens varenummer
SE25PFR-TR0
Beskrivelse
EXPAND SLEEV 1/4"X200' BLK/WHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Muffe X 200' (60,96m) Sort, Hvid
Kategori
Farve
Sort, Hvid
Producenter
Panduit Corp
Længde
200' (60,96m)
Serie
Vægtykkelse
0,025" (0,64mm)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Beskyttelse mod varme
Flammehæmmende
Type
Muffe
Slidbeskyttelse
Slidbestandig
Typeegenskaber
Udvidbar
Miljøbeskyttelse
UV-resistent
Diameter - Indeni, Ikke udvidet
0,250" (6,35mm)
Funktioner
Støjreduktion, Vibrationssikker
Diameter - Indeni, Udvidet
0,375" (9,52mm)