S200X650YAJ
DigiKeys varenummer
298-18729-ND
Producenter
Producentens varenummer
S200X650YAJ
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATING WHT 4/SHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 2,00" x 6,50" (50,8mm x 165,1mm)
Kategori
Materiale
Polyester
Producenter
Panduit Corp
Til brug med/relaterede produkter
Laser- og inkjetprintere
Emballage
Bulk
Holdbarhed
48 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Mærkattype
Selvlaminerende
Driftstemperatur
-54°C – 107°C
Mærkatstørrelse
2,00" x 6,50" (50,8mm x 165,1mm)