S200X225VATY
DigiKeys varenummer
298-18721-ND
Producenter
Producentens varenummer
S200X225VATY
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 2X2.25" WHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)
Kategori
Materiale
Vinyl
Producenter
Panduit Corp
Til brug med/relaterede produkter
TDP43MY termisk printer til bord
Emballage
Bulk
Holdbarhed
48 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Mærkattype
Selvlaminerende
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkatstørrelse
2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)