S100X400VA1Y
DigiKeys varenummer
298-18706-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X400VA1Y
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATING 1"X4" WHT
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 4,00" (25,4mm x 101,6mm)
Til brug med/relaterede produkter
TDP43MY termisk printer til bord
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
1,00" x 4,00" (25,4mm x 101,6mm)