S100X225YAJ
DigiKeys varenummer
298-10091-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X225YAJ
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 32LABEL/SHT
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Materiale
Polyester
Emballage
Boks
Til brug med/relaterede produkter
Laser- og inkjetprintere
Driftstemperatur
-54°C – 107°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)