S100X225VAA
S100X225VAA
S100X225VAA
DigiKeys varenummer
298-S100X225VAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X225VAA
Beskrivelse
THE S100X225VAA THERMAL TRANSFER
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" B x 2,25" L (25,4mm x 57,2mm); Kabel UD 0,24" – 0,48" (6,1mm – 12,2mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,00" B x 2,25" L (25,4mm x 57,2mm); Kabel UD 0,24" – 0,48" (6,1mm – 12,2mm)
Hvid
Serie
Til brug med/relaterede produkter
TDP43ME termisk printer til bord
Driftstemperatur
-40°C – 66°C