S100X150VADY
DigiKeys varenummer
298-18692-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X150VADY
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Til brug med/relaterede produkter
Punkt-matrix-printer
Driftstemperatur
-40°C – 66°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)