S100X150VAA
S100X150VAA
S100X150VAA
DigiKeys varenummer
298-S100X150VAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X150VAA
Beskrivelse
THE S100X150VAA THERMAL TRANSFER
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" B x 1,50" L (25,4mm x 38,1mm); Kabel UD 0,16" – 0,32" (4,1mm – 8,1mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,00" B x 1,50" L (25,4mm x 38,1mm); Kabel UD 0,16" – 0,32" (4,1mm – 8,1mm)
Hvid
Serie
Til brug med/relaterede produkter
TDP43ME termisk printer til bord
Driftstemperatur
-40°C – 66°C