S100X125VAA
S100X125VAA
S100X125VAA
DigiKeys varenummer
298-S100X125VAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X125VAA
Beskrivelse
THE S100X125VAA THERMAL TRANSFER
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" B x 1,25" L (25,4mm x 31,8mm); Kabel UD 0,12" – 0,28" (3,0mm – 7,1mm)
Vinyl
Serie
Til brug med/relaterede produkter
TDP43ME termisk printer til bord
Emballage
Bulk
Holdbarhed
24 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Mærkattype
Selvlaminerende
Driftstemperatur
-40°C – 66°C
Mærkatstørrelse
1,00" B x 1,25" L (25,4mm x 31,8mm); Kabel UD 0,12" – 0,28" (3,0mm – 7,1mm)