S100X075VAC
DigiKeys varenummer
298-10523-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X075VAC
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 1X0.75" WHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 0,75" (25,4mm x 19,1mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,00" x 0,75" (25,4mm x 19,1mm)
Producenter
Panduit Corp
Farve
Hvid
Serie
Materiale
Vinyl
Emballage
Bulk
Til brug med/relaterede produkter
Panduit LS8E (håndholdt)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-46°C – 107°C