S075X125YAJ
DigiKeys varenummer
298-18682-ND
Producenter
Producentens varenummer
S075X125YAJ
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATING WHT 72/SHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)
Kategori
Farve
Hvid
Producenter
Panduit Corp
Materiale
Polyester
Emballage
Bulk
Til brug med/relaterede produkter
Laser- og inkjetprintere
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-54°C – 107°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)