S050X125VATY
DigiKeys varenummer
298-18670-ND
Producenter
Producentens varenummer
S050X125VATY
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Kategori
Farve
Hvid
Producenter
Panduit Corp
Materiale
Vinyl
Emballage
Bulk
Til brug med/relaterede produkter
TDP43MY termisk printer til bord
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)