S050X125VAC
DigiKeys varenummer
298-18669-ND
Producenter
Producentens varenummer
S050X125VAC
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
0,50" x 1,25" (12,7mm x 31,8mm)
Producenter
Panduit Corp
Farve
Hvid
Serie
Materiale
Vinyl
Emballage
Bulk
Til brug med/relaterede produkter
Panduit LS8E (håndholdt)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-46°C – 107°C