R100X150V7C
DigiKeys varenummer
R100X150V7C-ND
Producenter
Producentens varenummer
R100X150V7C
Beskrivelse
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Detaljeret beskrivelse
Rød Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel Mærkater 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Farve
Rød
Til brug med/relaterede produkter
Panduit LS8E og LS8EQ (håndholdt)
Driftstemperatur
-40°C – 93°C