R100X150V3T
DigiKeys varenummer
R100X150V3T-ND
Producenter
Producentens varenummer
R100X150V3T
Beskrivelse
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Detaljeret beskrivelse
Grøn Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel Mærkater 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Farve
Grøn
Til brug med/relaterede produkter
Termisk printer
Driftstemperatur
-40°C – 93°C