R100X150V1T
DigiKeys varenummer
298-18649-ND
Producenter
Producentens varenummer
R100X150V1T
Beskrivelse
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel Mærkater 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategori
Farve
Hvid
Producenter
Panduit Corp
Materiale
Vinyl
Serie
Til brug med/relaterede produkter
Termisk printer
Emballage
Bulk
Holdbarhed
48 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Mærkattype
Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkatstørrelse
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)