PV10-P55-DYY
DigiKeys varenummer
298-PV10-P55-DYY-ND
Producenter
Producentens varenummer
PV10-P55-DYY
Beskrivelse
CONN WIRE PIN TERM 10-12AWG
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Terminaler – Ledningsbenkonnektorer 10-12 AWG Pan-Term® Krympe
Kategori
Isoleringsdiameter
0,250" (6,35mm)
Producenter
Panduit Corp
Isolering
Isoleret
Serie
Terminering
Krympe
Emballage
Bulk
Funktioner
Slagloddet søm
Varestatus
Aktiv
Farve
Gul
Ben-diameter
Cirkulær - 0,100" (2,54mm) diam.
Kontaktmateriale
Kobber
Længde - Ben
0,550" (13,97mm)
Kontaktfinish
Tin
Længde - Samlet
1,100" (27,94mm)