LAAM200-M12-X
DigiKeys varenummer
298-LAAM200-M12-X-ND
Producenter
Producentens varenummer
LAAM200-M12-X
Beskrivelse
PAN-LUG LAAM200-M12-X ALUMINUM M
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Terminaler – Firkantede stikforbindelser Kabelsko, Jording 200mm² M12-stift
Kategori
Bredde - Ydre kanter
1,610" (40,89mm)
Producenter
Panduit Corp
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Terminering
Krympe
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
200mm²
Varestatus
Forældet
Isolering
Ikke-isoleret
Terminaltype
Kabelsko, Jording
Farve
Grøn
Stift/tab-størrelse
M12-stift
Kontaktfinish
Tin
Terminaludformning
Enkelt stifthul
Kontaktmateriale
Aluminium
Stifttykkelse
0,409" (10,40mm)
Diameter - Cylinder ID
0,762" (19,35mm)
Længde - Samlet
4,882" (124,00mm)
Diameter - Cylinder UD
1,185" (30,10mm)