HSTTT24-48-Q
DigiKeys varenummer
298-19812-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSTTT24-48-Q
Beskrivelse
HEATSHRINK 0.24" X 4' WHT/TRAN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Halvstiv 0,240" (6,10mm) 2 til 1 Hvid, Gennemskinnelig 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,015" (0,38mm)
Funktioner
Slidbestandig, Kemisk resistent, Korrosionsbestandig, Flammehæmmende, Varmeresistent, UV-resistent
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-67°C – 250°C
Type
Krympetemperatur
340°C
Krympeforhold
Holdbarhed
48 måneder
Længde
4,00' (1,22m)
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Indvendig diameter - Leveret
0,240" (6,10mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,141" (3,58mm)