HSTTA50-1.18-5M det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
3M
På lager: 0
Datablad
Direkte
3M
På lager: 0
Datablad
På lager: 900
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,500" (12,70mm) 3 til 1 Sort 0,098' (30,00mm, 1,18")
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HSTTA50-1.18-5M
DigiKeys varenummer
HSTTA50-1.18-5M-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSTTA50-1.18-5M
Beskrivelse
HEATSHRINK 1/2" X 0.098' BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Indvendig diameter - Krympet
0,160" (4,06mm)
Mfr
Krympet vægtykkelse
0,070" (1,78mm)
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Korrosionsbestandig, Flammehæmmende, Fugtresistent
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
120°C
Længde
0,098' (30,00mm, 1,18")
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,500" (12,70mm)